Konkurs „Moje Kielce”

 

28 kwietnia br. w szkolnej świetlicy odbył się konkurs wiedzy o Kielcach ”Moje Kielce”. W rywalizacji wzięło udział siedmioro uczniów z klas trzecich. Uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością historii miasta, a także zaimponowali świetnym przygotowaniem z dziedzin takich jak m.in.: architektura, zabytki, sport oraz osoby zasłużone dla Kielc.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły nr 27 w Kielcach „Nasza Szkoła Jest Wspaniała”. Dla najlepszych zawodników stowarzyszenie ufundowało nagrody książkowe, które z pewnością pomogą im w jeszcze lepszym poznawaniu dziejów Kielc oraz historii Polski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wszechstronnej wiedzy na temat naszego miasta.

Wyniki:

I miejsce – Adam Ziach (klasa 3D)

II miejsce – Urszula Osuch (klasa 3B)

III miejsce – Wojciech Zimnicki (klasa 3B)

IV miejsce – Maja Skowron (klasa 3B)